חן נגלר סלהוב עורכי דין

ייצוג וליווי משפטי מקצועי בתחומי הביטוח, נזיקין וליטיגציה מסחרית

איתכם לאורך כל הדרך עד להשגת היעדים שהצבתם לעצמכם

משרדנו מעניק מענה מקצועי, מקיף ואיכותי ללקוחות הזקוקים לסיוע בתחומי הביטוח, הנזיקין והמשפט המסחרי. צוות המשרד מונה עורכי דין מהשורה הראשונה המומחים בתחומם אשר פועלים ללא פשרות למען לקוחות המשרד ויעדיהם העסקיים.
המשרד נוסד על ידי עורכי הדין מור חן, לימור נגלר-קרונפלד ואביחי סלהוב אשר עוסקים מזה שנים רבות בייצוג חברות ביטוח ומבוטחים במגוון תחומי הביטוח והנזיקין, ייצוג וליווי חברות מסחריות בעסקאות והליכים משפטיים.

נאמנות מוחלטת ללקוחותינו ויחס אישי צמוד

צוות המשרד חרט על דגלו את ערכי הנאמנות המלאה ללקוח ושמירה על האינטרסים שלו לאורך כל הדרך עד השגת יעדיו העסקיים והמסחריים. אנחנו מאמינים כי יעדי הלקוח והאינטרסים עליהם הוא מבקש לשמור הם היעדים שלנו, ללא סטיות מהדרך וללא פשרות. אנחנו עם לקוחותינו עד שיגיעו ליעד כפי שתכננו תוך שמירה על מסירות מלאה והתאמת הטיפול המשפטי המדוייק ביותר לצרכיהם.

אנחנו פועלים מתוך אמונה כי הלקוח אשר נתן בנו את אמונו ושם את עסקיו ומבטחו בידינו זכאי לתמורה ההולמת ביותר ולייצוג והייעוץ המשפטי הטוב ביותר עבורו. אנחנו מתגאים במתן ייעוץ אישי צמוד וזמינות גבוהה מתוך הבנה שאנחנו צריכים להיות עם הלקוח בכל הרגעים בהם הוא זקוק לנו וסומך על הניסיון וכושר השיפוט שלנו לנוכח המציאות המשפטית המורכבת. אנחנו מציעים ללקוחותינו ייעוץ ממשרד מוביל בתחומו וצוות בעל ניסיון עשיר מול כל הערכאות לצד יכולות ניהול מו"מ וניתוח מקצועי של כל תיק ותיק ברמה המשפטית והטכנית.

היכרות מעמיקה עם העולם העסקי של הלקוח והבנה אסטרטגית

צוות המשרד אמון על ניהולי תהליכי משא ומתן מורכבים והובלת עסקאות תוך הבנה עמוקה של הסביבה העסקית של כל לקוח ולקוח תוך למידה מתמדת של צרכיו והתהליכים המניעים אותו במטרה לספק את הייעוץ והליווי המשפטי המדוייקים ביותר לצרכיו המשפטיים. עורכי הדין ממשרדנו המלווים את הלקוחות מביאים עימם יכולות מוכחות בתחומי ניהול מחלוקות ברמה האסטרטגית והטקטית ומציעים ראייה רחבה וארוכת טווח.

משרדנו מספק ליווי משפטי צמוד למגוון לקוחות כגון: חברות ביטוח, מבוטחים, חברות שמירה ואבטחה, חברות קבלניות ויזמים, גורמי תכנון בענף הבנייה, עורכי דין, חברות מסחריות וקמעוניות, מפעלים, משווקים, זכיינים ועסקים מתחומים שונים.

אנחנו כאן על מנת להוביל את כל לקוחותינו בדרכם להשגת יעדיהם – בנאמנות, מקצועיות וליווי אישי צמוד, ללא פשרות ותוך נאמנות מלאה לדרך.