דיני נזיקין

טיפול, ליווי וייצוג משפטי בתיקי נזיקין

חותרים להשגת התוצאה הטובה ביותר בכל תיק ובכל מקרה

משרדנו מנהל תיקי נזיקין ומייצג תובעים ונתבעים בתחומים נזקי רכוש ונזקי גוף.
הייצוג המשפטי בתחום הנזיקין במשרדנו מבוסס על ניסיון רב שנים בניהול אירועי נזק מגוונים ומורכבים כגון אירועי אש, הצפות, כשלי חשמל, ליקויי בניה והנדסה, כשלי מערכות תקשורת, חבויות מוצר, רשלנות מקצועית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית.

הצוות המטפל במשרדנו אמון על ליווי כל הליך תוך הבנה עמוקה של מגוון האספקטים הרלוונטיים להליך והיכרות עם המערכות המטפלות וההיבטים המשפטיים הקשורים עמם.

ניהול הליך משפטי בתחום דיני הנזיקין מחייב איתור מדוייק ואמין של הגורמים האחראיים לכשלים ולנזק וכן זיהוי והבנת מנגנוני הכשל אשר הובילו לנזקים השונים. הדבר מחייב יכולת זיהוי ואיתור של המומחים הרלוונטיים לתיק, במטרה לקבל הערכות מבוססות התומכות בטענות המשפטיות בסוגיות של חבות ושל נזק.

צוות המחלקה מנהל תיקים בבתי משפט בכל רחבי הארץ ופועל בשיתוף פעולה מקצועי הדוק עם שורה ארוכה של אנשי מקצוע ומומחים, כל זאת על מנת לספק את המטריה המשפטית הטובה והרחבה ביותר עבור לקוחותינו.

מחלקת נזקי הגוף

מחלקת נזקי הגוף מעמידה את כישוריהם המשפטיים של המומחים בדיני נזיקין במשרדנו לרשות לקוחותינו ומייצגת אותם בבתי המשפט ובוועדות רפואיות.
הטיפול בתיקים נעשה תוך שימוש בליווי מיטב המומחים בתחומי הרפואה הרלוונטיים לכל מקרה כגון: נוירולוגיה, אורתופדיה, א.א.ג, פסיכיאטריה, רפואה פנימית ותחומים רפואיים נוספים.

בנוסף, הצוות המקצועי במשרד מקיים קשר מקצועי רציף עם מומחים שונים לקבלת ייעוץ וחוות דעת משפטית-רפואית ומתן הערכות. הטיפול בכל תיק נעשה תוך מתן מענה מקצועי ומקיף לאורך כל שלבי הטיפול תוך הקפדה על מתן עדכון שוטף ללקוח.

הצוות המקצועי במשרדנו בעל ניסיון עשיר בטיפול משפטי בתיקי נזיקין וכן בייצוג משפטי וליטיגציה. הניסיון העשיר של הצוות המקצועי והידע בפרקטיקה הרפואית, בשילוב עם החתירה המתמדת להשגת התוצאה הטובה ביותר מבטיחים ללקוחותינו שמירה מיטבית על זכויותיהם וקבלת פיצויים ההולמים את הנזק אשר נגרם להם.

יחס אישי צמוד עד להשגת התוצאה הרצויה
צוות המשרד חותר להשגת התוצאות הטובות ביותר עבור כל לקוח ולקוח תוך יצירת מעטפת משפטית המבוססת על הבנה מקצועית הנסמכת על ידע וליווי מומחים לצד ניסיון עשיר בתחום, יחס אישי זמינות מיריבית וליווי צמוד, עד להשגת התוצאה הרצויה.

נשמח לעמוד גם לשירותכם וללוות אתכם בדרך להשגת היעדים המשפטיים שלכם.